MENÜ

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Kalender Nakliyat olarak gayemiz; müşterilerimize günün şartlarına göre daha süratli, daha ekonomik ve dahagüvenli hizmet vermektir.

Taşıma sektörünün her dalında sizlerle bilgi alışverişinde bulunarak, nakliye sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturmak bizleri mutlu etmektedir.

Bizlere vereceğiniz hizmet fırsatının sizlere artılarla döneceğinden emin olabilirsiniz.

Amacımız; teknolojinin hızla geliştiği günümüz koşullarında şirketlerin beklentilerine cevap verebilecek aktif, etkin ve saygın bir hizmet kuruluşu olarak firmaların "Lojistik Departmanı" olmak.

Temel prensibimiz; kaliteli hizmetten, güvenilirlikten ve dürüstlüğümüzden ödün vermemektir.

Hizmet verdiğimiz firmaların yoğunluğunu hafifletmek amaçlı olarak, firmaların ilgili departmanlarında bir personelimizi görevlendirip, firmanın çalışma şeklini, dosyalamasını firmanın kendi elemanı gibi öğrenerek, tüm operasyon işlemlerini firma mantığı ile çözerek ve evrakları firmanın dosyalama mantığına göre hazırlayıp sunuyoruz.

İhracatta; siz konşimento talimatı verdikten sonra kambiyo işlemlerinize başlayın biz malzemeyi ilgili mevzuat açısından inceleyerek varsa gerekli izinleri alarak malzemeyi deponuzdan alıp, alıcının deposuna teslim ederiz. Size kalan teslim evraklarını dosyasına kaldırmak.

İthalatta; siz konşimento talimatı verdikten sonra kambiyo işlemlerinize başlayın biz malzemeyi ilgili mevzuat açısından inceleyerek varsa gerekli izinleri alarak malzemeyi ihracatçı firmanın deposundan alıp, firmanızın deposuna teslim ederiz. Size kalan teslim evraklarını dosyasına kaldırmak.